Heiztechnik - Q Pellet GL 25

від Heiztechnik
  • Котли з автоматичним подаванням для спалювання пелети для опалення приватних та промислових приміщень. Доступно п'ять типорозмірів 12,15,20,25,30 кВт. Котли комплектуються факельним пальником, системою подачі палива, бункером та автоматикою для керування роботою котла.
  • Конструкція котла Q Pellet GL заснована на високопродуктивному теплообміннику Heiztechnik. Котел оснащений пальником нової генерації для автоматичного спалювання пелети. У верхній частині, знаходиться характерна для котлів Heiztechnik, обігрівальна колона з великою поверхнею теплообміну. Завдяки використанню турбулізаторів є можливість максимально відібрати тепло з димових газів. Котел оснащений факельним пальником з додатковим внутрішнім шнеком.Опційно котел може комплектуватися самоочисним пальником з автоматичним механізмом видалення шлаку.Пальники володіють системою авторозпалу та фотоелементом контролю полум'я. Автоматика котла має можливість керувати системою опалення в погодньому режимі з використанням змішувального клапана та системою ГВП, а також є можливість під'єднати Інтернет модуль та керувати котлом дистанційно.
Виробник Heiztechnik
Контактна інформація ТОВ ''Хейцтехнік'', м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 12/25.1, тел.: +38 (0352) 43-44-04, +38 (095) 512-57-28, office@ht-heiztechnik.ua
Детальна інформація щодо продукту http://ht-heiztechnik.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heiztechnik - Q Pellet GL 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.