Heiztechnik - Q EKO GreenLine 24

від Heiztechnik
  • Котли з автоматичним подаванням для спалювання вугілля, пелети з соняшника для опалення приватних та промислових приміщень. ККД - 91,9% Доступно п'ять типорозмірів 15,20,24,30,40 кВт. Котли комплектуються пальником, системою подачі палива, бункером та автоматикою для керування роботою котла.
  • Котел Q EKO GreenLine є сучасним котлом, конструкція якого опирається на характерному для Heiztechnik теплообміннику, виконаному в формі видовженої колони. Покращена конструкція камери спалювання, призводить до зниження кількості викидів та отримання високої ефективності роботи. Котел оснащений чавунним ретортним пальником DUO з шнековою системою подачі палива. На замовлення, котли можуть комплектуватися пальником TRIO, що дає можливість додатково спалювати пелету з соняшника. Котел володіє погодозалежною автоматикою, яка керує насосом ЦО та ГВП, а також можливістю обслуговування змішувального клапана. Опційно, котли можуть бути виконані з вертикальним димоходом, вбудованим охолоджуючим контуром а також з збільшеним бункером. Обладнання серії GreenLine забезпечуює вимоги по охороні навколишнього середовища та енергетичної ефективності.
Контактна інформація ТОВ ''Хейцтехнік'', м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 12/25.1, тел.: +38 (0352) 43-44-04, +38 (095) 512-57-28, office@ht-heiztechnik.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.ht-heiztechnik.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 91,1

Річна економія
Річна економія: 11 200 грн / 9200 кВт·год*
76,8%
23,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heiztechnik - Q EKO GreenLine 24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.