Heiztechnik - ONE 8

від Heiztechnik
  • ONE є найновішим котлом компанії Heiztechnik, призначеним для спалювання пелет. Пристрій має компактну конструкцію, невеликі розміри та інтуїтивне управління. Автоматичне очищення теплообмінника і топки забезпечує тривалу роботу в автоматичному режимі. Спалювання відбувається завдяки лотковому пальнику і витяжному вентилятору вихлопних газів, що дає можливість підключення котла до низького димоходу. Управління котлом здійснюється через сучасний сенсорний 5" дисплей, виконаний за технологією подібною до сучасних електронних мобільних пристроїв. Спеціальні алгоритми керування полегшують управління основними функціями котла і системи опалення. В режимі модуляції (30-100%) котел регулює свою потужність для енергетичних потреб об'єкта.
  • Котли комплектуються пальником, системою подачі палива, інтуїтивною автоматикою з 5" сенсорним екраном для керування роботою котла та системою опалення.
Виробник Heiztechnik
Контактна інформація ТОВ ''Хейцтехнік'', м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 12/25.1, тел.: +38 (0352) 43-44-04, +38 (095) 512-57-28, office@ht-heiztechnik.ua
Детальна інформація щодо продукту http://ht-heiztechnik.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 8,0
Мінімальна потужність, кВт 2,4
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heiztechnik - ONE 8

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.