Heiztechnik - HT DasPell LuxGL 12

від Heiztechnik
  • Автоматичні котли на пелетах для опалення приватних та промислових приміщень. Доступно три типорозміри 12,15,20 кВт. Котли комплектуються пальником, системою подачі палива, бункером та автоматикою для керування роботою котла та системи опалення.
  • DasPell LUX GL -це котел, який оснований на базі теплообмінника Heiztechnik та характеризується видовженою гріючою колоною та ефективною камерою спалювання. Ефективність котла полягає в підвищенні температури в зоні горіння. Наслідком такої конструкції є збільшення ефективності котла та зменшення кількості шкідливих речовин в димових газах. Котел має естетичний вигляд та комплектується пальником для спалювання дров'яної пелети.Пальник оснащений внутрішнім шнеком та спеціальним механізмом видалення золи, що може утворитися внаслідок спалювання.Крім того, пальник володіє теном розпалювання і фотоелементом для контролю полум'я. Плавна модуляція дозволяє автоматично пристосовуватись до потреб в тепловій потужності, що призводить до зменшення використання палива, а котел працює на максимальній ефективності.
Виробник Heiztechnik
Контактна інформація ТОВ ''Хейцтехнік'', м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 12/25.1, тел.: +38 (0352) 43-44-04, +38 (095) 512-57-28, office@ht-heiztechnik.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.ht-heiztechnik.ua/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 12,0
Мінімальна потужність, кВт 3,6
Ефективність, % 92,2

Річна економія
Річна економія: 11 700 грн / 9600 кВт·год*
75,8%
24,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heiztechnik - HT DasPell LuxGL 12

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.