Heizomat RHK-AK 30

від Heizomat
  • Багатогранність біопалива не знає меж. Задача котлів модельного ряду RHK-AK використовувати дану багатогранність як паливний матеріал. Кругла вихороподібна пічка в серці котла є надійним гарантом для оптимальної передачі отриманої енергії теплоносію. Зустрічні турбулентні потоки повітря забезпечують повне згоряння палива. Шляхом повітряних каналів в блоках з високотемпературного чавуна забезпе- чується доставка первинного повітря. Потоки вторинного повітря, що прохо- дять через дюзи елементів обмурування, об'єднують всі цикли спалення палива в один процес. Вся горюча маса повільно просувається вздовж пічки, за допомогою ланцюкгових лопаток і по мірі повного згоряння доставляється в шахту для попелу.
  • Багатогранність біопалива не знає меж. Задача котлів модельного ряду RHK-AK використовувати дану багатогранність як паливний матеріал. Кругла вихороподібна пічка в серці котла є надійним гарантом для оптимальної передачі отриманої енергії теплоносію. Зустрічні турбулентні потоки повітря забезпечують повне згоряння палива. Шляхом повітряних каналів в блоках з високотемпературного чавуна забезпечується доставка первинного повітря. Потоки вторинного повітря, що проходять через дюзи елементів обмурування, об'єднують всі цикли спалення палива в один процес. Вся горюча маса повільно просувається вздовж пічки, за допомогою ланцюгових лопаток і по мірі повного згоряння доставляється в шахту для попелу.
Виробник Heizomat
Контактна інформація ТОВ "Алтерфул" м.Львів, вул. Б.Котика,7, +38 974362439, oleg.gembarskiy@alterfuel.com.ua
Детальна інформація щодо продукту www.heizomat.com.ua
Технологія біопаливні брикети, дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heizomat RHK-AK 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.