Heizomat HSK-RA 40

від Heizomat
  • Котли модельного ряду HSK-RA. Ця серія з повністю обмурованою пічкою, показує високий ККД, надійність в роботі, екологічні показники вихідних газів і простоту в обслуговуванні. Процес горіння контролюється газоаналізатором ламбда-зонд. Доставка матеріалу в пічку забезпечується Heizomat системою доставки. Діапазон потужності серії HSK-RA від 15 до 200 кВт. Для спалювання можуть використовуватися: тріска, стружка, тирса, пелети та ін.
  • Однією з особливостей котлів будівельного ряду HSK-RA є об'єднана високотемпературна камера згоряння, призначена як для піролізного горіння, так і для спалення вуглецю. Завдяки жаростійкому обмуруванню камери згоряння з шамотно-бетонних елементів, відбувається рівномірний розподіл температури по всьому об'єму. Автоматичне видалення золи і самоочищення горизонтально розташованих регістрів-теплообмінників за допомогою вірбуляційних шнеків, роблять експлуатацію даного котла комфортабельною і не вимагає ручної праці. Можлива підтримка тліючого вугілля в режимі ручного або автоматичного підпалу в разі потреби.
Контактна інформація ТОВ "Алтерфул" м.Львів, вул. Б.Котика,7, +38 974362439, oleg.gembarskiy@alterfuel.com.ua
Детальна інформація щодо продукту www.heizomat.com.ua
Технологія біопаливні брикети, дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 40,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Heizomat HSK-RA 40

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.