HARGASSNER HV 30

від HARGASSNER
  • Котел на дрова з технологією газифікації деревини. Сучасне інтегроване сенсорне керування задовільнить всі бажання користувача. Лямбда-зонд з функцією розпізнавання якості палива. Автоматичне розпалювання з можливістю прогамування часу розпалювання. Пристрій для очищення котла.
  • 1. Автоматика для розпалювання для Вашого комфорту 2. Автоматичний пристрій очистки котла 3. Система управління з сенсорним дисплеєм Touchpad 4. Вогнетривка шамотна камера згорання для оптимального горіння 5. Витяжний вентилятор з регулюванням кількості обертів 6. Лямбда-зонд з розпізнаванням якості палива 7. Ефективна ізоляція 8. Ідеальне згорання 9. Мобільний додаток від HARGASSNER - дистанційне керування
Контактна інформація "Представництво ХАРГАССНЕР ГМБХ / ТОВ ""ІНМАТЕХ"" 3183 Київ, вул. Прилужна 4/15 оф. 506, 507, тел./факс: +38 044 451 87 66, info@hargassner.com.ua www.hargassner.com.ua/new"
Детальна інформація щодо продукту http://hargassner.com.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 16,0
Мінімальна потужність, кВт 32,0
Ефективність, % 95,0

Річна економія
Річна економія: 12 800 грн / 10500 кВт·год*
73,6%
26,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення HARGASSNER HV 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.