Grundfos UP 15-14

від Grundfos
  • Насос Grundfos серії Comfort UP 15-14 забезпечує циркуляцію питної води в системі гарячого водопостачання. Завдяки цьому гаряча вода тече відразу після того, як Ви відкриваєте кран. Більше немає даремних втрат води! Насос допомагає економити 15 літрів гарячої води на одну людину в день! Можливе використання для невеликих систем опалення. Насос оснащений таймером з добової шкалою для налаштування часу включення і виключення насоса, що забезпечує економію електроенергії. Двигун з «мокрим» ротором забезпечує практично безшумну роботу. Не вимагає технічного обслуговування.
  • Насос Grundfos серії Comfort UP 15-14 забезпечує циркуляцію питної води в системі гарячого водопостачання. Завдяки цьому гаряча вода тече відразу після того, як Ви відкриваєте кран. Більше немає даремних втрат води! Насос допомагає економити 15 літрів гарячої води на одну людину в день! Можливе використання для невеликих систем опалення. Насос оснащений таймером з добової шкалою для налаштування часу включення і виключення насоса, що забезпечує економію електроенергії. Двигун з «мокрим» ротором забезпечує практично безшумну роботу. Не вимагає технічного обслуговування. Характеристики та переваги насоса для гарячого водопостачання UP15-14 Grundfos (Грундфос): -Ротор сферичної формипрактіческі виключає блокування робочого колеса містяться у воді домішками і вапняними відкладеннями. - Таймер для настройки часу включення і відключення насоса забезпечує економію електроенергії. - Проточна частина насосу герметично ізольована від статора сферичної оболонкою з нержавіючої сталі. - Низький рівень шуму, тому двигун з «мокрим» ротором. - Високоякісні матеріали. - Зручність монтажу: простий і надійний штекерний роз'єм забезпечує легке підключення насоса до електричної мережі, спрощуючи його експлуатацію. - Поставляється з теплоізоляційним кожухом - Тривалий термін служби. Речовини які перекачує насос Grundfos UP 15-14: насос перекачує чисті, нев'язки і неагресивні рідини без волокон і твердих частинок, воду систем гарячого водопостачання і пом'якшену воду. Експлуатаційні обмеження Grundfos UP 15-14: Установка насоса для циркуляції питної води в системі гарячого водопостачання Grundfos UP15-14 дозволяє отримувати гарячу воду відразу ж після відкриття крана, при цьому завдяки наявності таймера насос буде включатися в потрібний Вам час, що забезпечить значну економію електроенергії.
Виробник Grundfos
Контактна інформація ТОВ "ГРУНДФОС УКРАЇНА", 01010, Україна, м. Київ, Столичне шосе, 103, тел.: +38 (044) 237-04-00, ukraine@grundfos.com
Детальна інформація щодо продукту http://ua.grundfos.com
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Grundfos UP 15-14

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.