Grundfos ALPHA2 25/6 180

від Grundfos
  • Покращений новий малий циркулятор ALPHA2 пропонує неперевершену економію електроенергії на основі ухвалених технологій Grundfos і є чудовим вибором для систем опалення, кондиціювання повітря і охолодження з помірними температурами охолодження по +2 °C.
  • Кращі технічні характеристики з ефективністю, що лідирує на ринку (ІЕЕ≤0.15) у більш компактному дизайні Новий вимірник витрат для визначення і усунення несправностей та балансування AUTOADAPT обирає найкращу криву характеристик для забеспечення ефективності і комфорту Іноваційний штепсельний роз'єм для полегшення під'єднання насосу До складу входить ізоляційна обмотка.
Виробник Grundfos
Контактна інформація ТОВ "ГРУНДФОС УКРАЇНА", 01010, Україна, м. Київ, Столичне шосе, 103, тел.: +38 (044) 237-04-00, ukraine@grundfos.com
Детальна інформація щодо продукту http://ua.grundfos.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Grundfos ALPHA2 25/6 180

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.