Goodwin Topline / 4Solar-12-4-12-4i

від Goodwin
  • Віконні конструкції Goodwin-Topline виготовляються з 5-ти камерного профілю класу А і мають чудові тепло і шумоізолюючими характеристиками. У поєднанні з енергозберігаючими склопакетами, дозволяють заощадити на кондиціонуванні та опаленні.
  • Віконні конструкції Goodwin-Topline виготовляються з 5-ти камерного профілю класу А і мають чудові тепло і шумоізолюючими характеристиками. У поєднанні з енергозберігаючими склопакетами, дозволяють заощадити на кондиціонуванні та опаленні. • - 5-ти камерна профільна система • - Профільна система класу А стійка до впливів зовнішнього середовища і температурних перепадів • - Товщина зовнішньої стінки профілю 3 мм • Склопакет 2-х камерний з енергозберігаючими та / або сонцезахисними стеклами 36 мм • - округленими штапик • Фурнітура WinkHaus з поворотно-відкидним типом відкривання і противовзломними функціями в базовій версії • - Віконна ручка Hoppe Secustik c базовими протизламними функціями або Roto Swing • - Ущільнювач змінний сірого або чорного кольору • - Колір ущільнювача в ламінації золотий дуб - «карамель» • - Заглушка паза штапика «домогосподарка» захищає важкодоступні для прибирання частині вікна від бруду та пилу • - Армуючий підсилювач квадратної форми перерізу завтовшки 1,5 мм в ламінованих конструкціях - 2 мм • - Монтажна ширина 70 мм
Виробник Goodwin
Контактна інформація UA ТОВ “ГУД ВІН ХХІ“, 61054, м.Харків, вул. Загородній в`їзд 22, (057) 759-49-99, info@goodwin.ua
Детальна інформація щодо продукту http://goodwin.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,79

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Goodwin Topline / 4Solar-12-4-12-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.