Goodwin Softline - 82 / 4i-16ТdAr-4-16ТdAr-4i

від Goodwin
  • Goodwin Softline 82 — це інноваційна віконна система нового покоління, яка відповідає європейським нормам енергозбереження, тепло- і шумоізоляції, довговічності, екологічної безпеки.
  • Енергоефективні віконні системи Goodwin Softline 82 відповідають високим вимогам майбутнього (товщина зовнішньої стінки профілю 3 мм, товщина склопакета 44 мм, потрійний контур ущільнення, ущільнювач сірого кольору, заглушка паза штапика «домогосподарка», армуючий підсилювач квадратної форми перерізу товщиною 1,5 мм в ламінованих конструкціях 2 мм, монтажна ширина 82 мм, 7-ми – камерна профільна система.
Виробник Goodwin
Контактна інформація UA ТОВ “ГУД ВІН ХХІ“, 61054, м.Харків, вул. Загородній в`їзд 22, (057) 759-49-99, info@goodwin.ua
Детальна інформація щодо продукту http://goodwin.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,15

Річна економія
Річна економія: 3 200 грн / 2600 кВт·год*
88,7%
11,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Goodwin Softline - 82 / 4i-16ТdAr-4-16ТdAr-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.