GOLD RX 05

від Swegon
  • GOLD RX - це комплектний вентиляційний агрегат з роторним утилізатором тепла / холоду і вологи, вентиляторами припливного і витяжного повітря з безпосереднім приводом, фільтрами припливного і відпрацьованого повітря, а також вбудованою системою автоматики.
  • Утилізатор тепла характеризується одним з найвищих на ринку температурним ККД, завжди перевищує 80%, що дозволяє значно знизити інвестиційні та експлуатаційні витрати на систему підігріву повітря. Ротор Swegon (RECOsorptic), ефективно утилізує вологу, що значно знижує потребу в охолодженні, а отже, зменшує інвестиційні та експлуатаційні витрати на холодильне обладнання. Завдяки унікальній комбінації сектора чистого припливу і функції Carry-Over Control ризик перетікання між відпрацьованим і припливним повітрям зводиться до мінімуму, що забезпечує подачу виключно свіжого повітря в будівлю.
Виробник Swegon
Контактна інформація ТОВ "Еко Клімат", atv@ecoclimate.com.ua, +38(044)-594-71-06, 01042, Київ, бул. Дружби Народів 7, кв. 6, http://ecoclimate.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ecoclimate.com.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 83,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of GOLD RX 05

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.