GOLD PX 05

від Swegon
  • GOLD PX - це комплектний вентиляційний агрегат з протиточним утилізатором тепла RECOflow, вентиляторами припливного і витяжного повітря з безпосереднім приводом, фільтрами припливного і відпрацьованого повітря, а також вбудованою системою автоматики. У пластинчастому утилізаторі канали потоків повітря повністю розділені.
  • Завдяки високоякісній конструкції утилізатора і унікальному алгоритму керування ним, агрегат GOLD PX досягає високих показників утилізації енергії, незважаючи на свій компактний розмір. Це стає можливим при використанні високоефективного противоточного утилізатора тепла RECOflow в комбінації з інноваційним захистом від замерзання RECOfrost, яка, за допомогою безперервного контролю стану утилізатора, адаптивно регулює розмерзання в реальному часі.
Контактна інформація ТОВ "Еко Клімат", atv@ecoclimate.com.ua, +38(044)-594-71-06, 01042, Київ, бул. Дружби Народів 7, кв. 6, http://ecoclimate.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ecoclimate.com.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 82,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of GOLD PX 05

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.