GERDA SX 20

від Gerda
  • Призначені для встановлення в зовнішних стінах будинків. Найбільш стійкі до злому зовнішні вхідні двері без скління, з елегантними декоративними панелями. Двері оснащені унікальним атестованим центральним замком. Замок управляється за допомогою запатентованого циліндра РІМ 6000 з більш ніж 4 мільярдів неповторюваних комбінацій коду ключа. У стандартну комплектацію дверей входить тепла рама PERFOTHERM.
  • Дверне полотно товщиною 66 мм, подвійне ущільнення дверного полотна та рами, великий вибір декоративних панелей з можливістю заміни в разі серйозного пошкодження. Можливість виготовлення двохкольорових дверей та рам, зменшення висоти дверного полотна до 100мм. Регульований зачіп засувки, можливість застосування електрозащіпки, петлі з регулюванням та захистом від виламування, центральний замок з 12-ма висувними ригелями. Високий клас стійкості до злому RC4 по PN-EN 1627. Додатковий захист нижнього краю дверей з допомогою щіткового ущільнювача.
Виробник Gerda
Контактна інформація ПП ФОП Ковалишин, тел. 380673528302, 02140, м. Київ, вул. Є. Чавдар, 7, салон "ЦеКо", www.tseko.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.tseko.ua/
Товщина, мм 66
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 900 грн / 700 кВт·год*
98,2%
1,8%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of GERDA SX 20

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.