geoTHERM VWS 300/3 INT3

від Vaillant
  • Теплові насоси великої потужності для опалення та гарячого водопостачання, що використовують низькопотенційне тепло грунту в якості джерела Моделі потужністю 22, 30, 38 и 46 кВт Теплові насоси типу "розсол - вода" Каскадне підключення двох теплових насосів для великих об'єктів Тиха робота завдяки багатошаровій шумоізоляції Вбудований погодозалежний регулятор опалення та гарячого водопостачання
  • Для реконструйованих і споруджуваних житлових будинків Максимальна температура подачі 62°С Вбудований погодозалежний регулятор опалення та гарячого водопостачання Каскадне підключення двох теплових насосів для великих об'єктів Тиха робота завдяки багатошаровій шумоізоляції Високий коефіцієнт перетворення (COP) завдяки сучасному довлговічному скролл-компресору Сумісність з системою дистанційної діагностики та управління VR900 Швидкість монтажу завдяки концепції LiftMounting Принцип управління Vaillant "поверни і натисни" Вбудований погодозалежний регулятор системи опалення та гарячого водопостачання з підрахунком і відображенням кількості отриманого тепла з навколишнього середовища Обмежувач пускового струму Циркуляційний насос в контурі джерела тепла Система Pro E Датчики температури зовнішнього повітря, буферної ємності, подає магістралі і водонагрівача Розширювальний бак і запобіжний клапан для контуру джерела тепла в комплекті
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Максимальна потужність, кВт 29,9
Технологія грунт-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення geoTHERM VWS 300/3 INT3

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.