Gefest-Profi S 30

від Gefest-Profi
  • Gefest-Profi S - котел з нижнім горінням та допалом піролізних газів в спеціальній камері, розроблений для спалювання всіх видів твердого палива (у т.ч. тирси) вологістю до 60%
  • Gefest-Profi S – котли з нижнім горінням та допалом піролізних газів в спеціальній камері. Розроблені для спалювання всіх видів твердого палива (у тому числі тирси) вологістю до 60%. ІННОВАЦІЙНІСТЬ На сьогоднішній день Gefest-Profi «S» – самий високотехнологічний котел на вітчизняному ринку. Його конструкція захищена двома патентами на винахід. ЕФЕКТИВНІСТЬ Для ефективного спалювання палива в котлах цієї серії повітря подається у верхню, передню та нижню зони горіння. Між ними знаходиться зона відновлення, з якої проходить відбір розжарених газів, які проходячи через повітряну завісу (перед камерою допалу) підпалюються і згорають. В нижній частині камери згоряння паливо газифікується по прямому процесу, а у верхній – по зворотному. Присутність нижньої зони горіння дає можливість підтримувати більш високу температуру зони відновлення у порівнянні з котлами працюючими по типу зворотної газифікації, адже температура газів на виході з двухзонної камери (перед підпалюванням) вище (до 700°С), чим в камерах зворотного типу (400…500°С). Завдяки цьому розклад продуктів сухої перегонки палива (крекінг смол і т.д.) відбувається досконаліше. ЧУДОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВОЛОГОГО ПАЛИВА Застосування даної схеми піролізації та спалювання палива, дало можливість ігнорувати основну проблему всіх піролізних котлів – використання якісного палива. В результаті, у котлах цієї серії відмінно горить навіть свіжопиляна тирса вологістю до 60%. ПЕРЕВАГИ КОТЛА • Суттєво зменшене відкладання золи на стінках котла, та покращена чистота спалювання (чистий теплообмінник), що дозволяє витримувати стабільно високий ККД ( 83-93%). • В залежності від калорійності палива, теплова потужність котла зростає до 35% від заявленої виробником. • Відсутнє закипання котла при відключенні електроенергії (велика теплова інерція), що значно продовжує термін експлуатації. • Завдяки направленому розподілу теплоносія по водяній «сорочці» – зменшений діапазон конденсації котла при холодному запуску та експлуатації при максимальних навантаженнях. • Для котлів серії S немає обмежень щодо вологості палива (вологе паливо – дешеве паливо). • Виробляються зі котлової сталі 09Г2С товщиною 6 мм. • Завантаження паливом 1-2 рази на добу. • Конструкція проста і надійна, немає важкодоступних зон, що ускладнюють чистку. • Відбір тепла в котлі проводиться з усіх поверхонь, які контактують з тепловим навантаженням, завдяки чому сталеві частини не перегріваються, значно продовжуючи термін експлуатації. • Не вимагають димоходів з товщиною стінки труби більше 1.0 мм.. (Середня температура відхідних газів не перевищує 120-130 градусів за Цельсієм.) • Гарантія на котел 6 років. На навісне обладнання 12-24 місяці (залежить від гарантійних зобов’язань виробника). • Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Виробник Gefest-Profi
Контактна інформація Gefest-Profi, 35331, Україна, Рівненська обл, Рівненський район, с. Городок вул, Барона Штейнгеля, 3А, тел: +380979451501, +380503152035, +380673632180, gefest-profi.com, gefest-profi@i.ua
Детальна інформація щодо продукту http://gefest-profi.com/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Gefest-Profi S 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.