Gefest-Profi P 25

від Gefest-Profi
  • Gefest-Profi P - серія котлів, розроблених для ефективного відбору теплової енергії від роботи факельних або ретортних пальників, працюючих на пелеті з дерева або соняшника. Можливість роботи як з ручним, так і автоматичним завантаженням
  • Gefest-Profi P – серія котлів розроблених для ефективного відбору теплової енергії від роботи факельних або ретортних пальників, працюючих на пелеті з дерева або соняшника. Можливість роботи з ручним завантаженням. ПЕРЕВАГИ КОТЛА • Котли G-P серії Р спеціально розроблені для використання з факельними або ретортними пальниками, що вигідно відрізняє їх від конкурентів. • Зокрема в конструкції G-P серії Р, передбачена турбулізація та затримка димових газів в топці котла, що має найбільший ефект для охолодження та тепловіддачі продуктів горіння. • У разі відсутності пелети, котел експлуатується в ручному завантаженні на будь якому паливі, що дозволяє бути незалежними від паливних гранул. • ККД з факельним пальником 92-95%. • Режим автоматичного спалювання пелети перетворює кочегара на оператора з завантаженням палива один раз на тиждень. • Котли Gefest-profi Р виробляються з котлової сталі 09Г2С товщиною 6 мм.
Виробник Gefest-Profi
Контактна інформація Gefest-Profi, 35331, Україна, Рівненська обл, Рівненський район, с. Городок вул, Барона Штейнгеля, 3А, тел: +380979451501, +380503152035, +380673632180, gefest-profi.com, gefest-profi@i.ua
Детальна інформація щодо продукту http://gefest-profi.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Gefest-Profi P 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.