Gefest-Profi A 50

від Gefest-Profi
  • Gefest-Profi A - повністю автоматизований комлекс, розроблений для спалювання всіх видів пелет в т.ч. солом'яної та торф'яної.
  • Gefest-Profi A – повністю автоматизовані комплекси, розроблені для спалювання всіх видів пелет, в тому числі солом’яної та торф’яної. Автоматизовані комплекси Gefest-profi серії А – новинка 2016 року на енергетичному ринку України та за кордоном. Основне призначення – спалювання солом’яної пелети, яка являється найдешевшим і найперспективнішим видом палива. При вартості пелети в 1500 грн за тону — вартість 1ї ГгКал тепла по паливу становить 375 грн. АК G-P.а – обладнання, яке крім солом’яної пелети, ефективно спалює всі види гранул, незалежно від якості, зольності і калорійності. Це дає можливість власнику обладнання не обмежувати себе у виборі палива, і використовувати будь яку пелету за вигідною ціною. Gefest-Profi A – автоматизований комплекс, який перетворив виробництво теплової енергії в прибуток, що є основою для впровадження та використання обладнання G-P. Надійність обладнання – це також одна із переваг в експлуатації комплексів “Gefest-Profi”- A. Споживач слідкує тільки за кількістю палива, а всі інші завдання виконує G-P A. Попіл видаляється автоматично з топки, і є можливість управління роботою обладнання через мобільний зв’язок.
Контактна інформація Gefest-Profi, 35331, Україна, Рівненська обл, Рівненський район, с. Городок вул, Барона Штейнгеля, 3А, тел: +380979451501, +380503152035, +380673632180, gefest-profi.com, gefest-profi@i.ua
Детальна інформація щодо продукту http://gefest-profi.com/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 50,0
Мінімальна потужність, кВт 15,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Gefest-Profi A 50

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.