FUJI Kaiteki 16Т

від FUJI Kaiteki
  • Короткий описи Компанія Furukawa Engineering & Construction є світовим лідером в технологічній розробці і виробництві теплових насосів повітря-вода. Експлуатація теплових насосів характеризується високою екологічністю, відсутністю сторонніх запахів, та відсутністю викидів СО2.. Система дозволяє генерувати тепло для обігріву і при температурі зовнішнього повітря в -20 ° C, що забезпечує його цілорічну експлуатацію
  • Зовнішній блок теплового насоса виготовлений із застосуванням передових інверторних технологій та інтелектуальної автоматики. Основним елементом зовнішнього блоку є одинарний або здвоєний високоефективний ротаційний компресор постійного струму з електронним керуванням швидкості обертання. Продуктивність повітряного теплообмінника контролюється електронним блоком управління швидкості обертання вентилятора. Продуктивність повітряного теплообмінника контролюється електронним блоком управління швидкості обертання вентилятора. Технологія регулювання лінійного вприскування дозволяє підтримувати високу температуру конденсації без перегріву нагнітаючого газу Внутрішній блок (HYDROBOX) Пластина конденсатора з нержавіючої сталі. Економічний циркуляційний насос Grundfos UPS 25-70. Трьоходовий клапан для перемикання на ГВП Honeywell uc 4013 3 x 2,5 kW електротени, запобіжний клапан, термостат. Датчик тиску і протоку. Кріпиться до стіни
Виробник FUJI Kaiteki
Контактна інформація email profikom@i.ua / поштова адреса: Львів вул Кульпарківська 93, офіс 117, інд 79021 / юридична адреса - Львівська обл. ,Пустомитівський р-н. , с. Лисиничі ,вул. Шевченка 24 інд 81126 / веб сайт: profikom.com.ua / тел +38032 292 44 08
Детальна інформація щодо продукту profikom.com.ua
Максимальна потужність, кВт 16,0
Технологія повітря-вода
COP 4,12

Річна економія
Річна економія: 34 100 грн / 28600 кВт·год*
28,0%
72,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FUJI Kaiteki 16Т

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.