Froeling SP Dual 28

від Froeling
  • Високоенергоефективний комбінований (дрова + пелети) котел. Дві окремі камери згоряння. Після спалювання дров процес опалення автоматично переходить на спалювання пелет. Зносостійка камера згоряння із карбіду кремнію з новою геометрією, яка оптимізує рівень викидів.
  • Відмінні індивідуальні особливості: Интелектуальна система керування Froling Lambdatronic P 3200, яка підтримує усі функції опалення, в тому числі дистанційний контроль з ПК або мобільного телефону. Можливість поетапного комплектування комбінованої системи. Пелетний блок можно доустановити після придбання та запуску в експлуатацію дровяного блоку (S4 Turbo). Переваги: Багатошарова ізоляція, яка забезпечує максимальний тепловий захист. Пальник для пелет може використовуватися для автоматичного розпалювання дров. Загрузка пелетної емністі можлива вручну або автоматично. Підвісна захисна та легкознімаєма обшивка. Малошумний витяжний вентилятор з регульованою частотою обертання та лямбда-зонд (датчик залишкового кисеню в димоході). Велика камера для дров (до 50л). Теплоізольовані дверцята контейнеру, які забезпечують відмінне зберігання тепла. Великі сервісні отвори для зручного видалення попілу та очистки. Подвійна система заслонок для максимального захисту від зворотнього горіння. Пальник для пелет зі зсувним колосником, - видалення попілу в пальник та очистка відбувається автоматично. Міждународні нагороди, у тому числі Blaue Engel («Голубий янгол) – найстаріший знак екологічності товарів.
Виробник Froeling
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 28,0
Мінімальна потужність, кВт 4,7
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Froeling SP Dual 28

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.