Froeling P4 Pellet 25

від Froeling
  • Високоефективний пелетний котел. Ідеально підходить як для енергозберігаючих будинків, так і для будинків з великими втратами тепла. Можливість доукомплектації котлу иноваційним конденсаційним теплообмінником з функцією рекуперації (повернення теплової енергії в технологічний цикл) тепла. Енергія відпрацьованого повітря, який минає безпосередньо через трубу, відбирається додатковим теплообмінником, який розташован з зовнішньої сторони котлу, та повертається в систему опалення. За рахунок цього ККД котлу може перевищувати 100%.
  • Відмінні індивідуальні особливості: Интелектуальна система керування Froling Lambdatronic P 3200, яка підтримує усі функції опалення аж до дистанційного контролю з ПК або мобільного телефону. Запатентований багатоконтурний теплообмінник, який забезпечує ефективну роботу в різних режимах. Трьохходова конструкція теплообмінника забезпечує максимально можливе відділення попілу. Завдяки цьому зовнішній підігрів зворотньої води не потрібно. Автоматичний зсувний колосник для виделання попіл до попільнику. Переваги: Багатошарова ізоляція, яка забезпечує максимальний тепловий захист. Система оптимізації досягнення максимального ККД (WOS) в стандартній комплектації. Робота котлу не потребує забору повітря з приміщення. Автоматична очистка теплообмінника. Малошумний вытяжний вентилятор з регульованою частотою обертання та лямбда-зонд (датчик залишкового кисеню в димоході). Велика ємність для пелет з автоматичною подачею та интегрованою звукоізоляцією (об'єм 90-280л). Клапан відсічення котлу від бункеру з паливом. Теплоізольовані дверцята контейнеру, які забезпечують відмінне зберігання тепла. Великі та зручні контейнери для попілу в моделях Р 4 Pellet 15-25. Автоматичне видалення попілу в два закритих контейнера в моделях Р 4 Pellet 32-105. Надійний зворотній клапан захисту від загоряння, який гарантує безпечну роботу котлу. Автоматичне розпалювання за допомогою гарячого повітря. Спеціальна циклонна конструкція з інтегрованою звукоізоляцією для малошумної роботи. Усі котли можно переміщати через двері шириною 80см. Міждународні нагороди, у тому числі Blaue Engel («Голубий янгол) – найстаріший знак екологічності товарів.
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Froeling P4 Pellet 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.