Frankische Profi-Air 180 Sensor

від Frankische
  • Frankische Profi-Air 180 Sensor. Ефективна вентиляційна установкаіз рекуперацією з інтегрованим датчиком вологості - вбудований блок керування. - за бажанням: бездротовий пульт дистанційного керування. Має функцію літнього байпасу.
  • Ефективна вентиляційна установка для використання у квартирах приватних будинках. Інтегрований датчик вологості гарантує підвищєння комфорту життя та забезпечує потребу у необхідній подачі свіжого повітря. Компактна конструкція Profi Air sensor ідеально підходить для економії місця, можлива установка в шафі, 600 х 600 мм. доступні в двох класах продуктивності компактна установка регулювання та контроль параметрів за допомогою вбудованої панелі керування опційно: бездротовий пульт дистанційного керування інтелектуальна система захисту від замерзання автоматичний перехід на літній байпас енергоефективність класу А рекуперація тепла до 90%
Виробник Frankische
Контактна інформація ТОВ "Сахара", вул. Новоконстантинівська, 1В, м. Київ, тел.: +38 (044) 425-06-39, info@sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://caxapa.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Frankische Profi-Air 180 Sensor

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.