FOVEO TECH ( Izolux Premium 110) - 100

від Foveo Tech
  • Система на основі утеплювача базальтоваї вата Izolux Premium 110 з використанням декоративної силіконової штукатурки FOVEO TECH TN30 баранек 1,5 мм для фінішного покриття
  • Професійні системи утеплення будинків FOVEO TECH - це сучасні та якісні матеріали, виготовлені за європейськими технологіями, для захисту будинків від впливу атмосферних та біологічних чинників і зміни їхнього зовнішнього вигляду. У декоративній штукатурці FOVEO TECH TN30 використовуються новітні технології, що надають цілій системі високої стійкості до ультрафіолетових променів, біологічних загроз, деформації забруднень та дощу вже через 24 години після нанесення. Висока стійкість покриття та кольору. Штукатурка легко наноситься вручну та розпиленням. Система утеплення характеризується високою газо-та паропроникністю.
Детальна інформація щодо продукту http://www.foveotech.com.ua/
Виробник Foveo Tech
Контактна інформація ТOB «Снєжка-Україна», 81000, м. Яворів, Львівська обл., вул. Привокзальна, 1а, info@sniezka.ua, 03259 78 150
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FOVEO TECH ( Izolux Premium 110) - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.