flexoCOMPACT exclusive VWF 118/4

від Vaillant
  • Модульні теплові насоси для опалення та гарячого водопостачання, що використовують тепло ґрунту, води або зовнішнього повітря в якості джерела Вбудований водонагрівач 185 л з нержавіючої сталі Тепловий насос для роботи з різними джерелами тепла (грунт, вода чи повітря) Бездоганний комфорт. Температура нагріву до 65С, низький рівень шуму (до 42 дБ), досконала система автоматики Функція активного і пасивного охолодження Можливість підключення до однофазної або трьохфазної мережі
  • Один тепловий насос для використання різних джерел тепла (грунт, або вода, або повітря) Низькі витрати на опалення за рахунок високої ефективності роботи, незалежно від джерела тепла Бездоганний комфорт. Температура нагріву до 65 оС. Досконала система автоматики Постійна температура і запас гарячої води для інтенсивного використання Низький рівень шуму. Система звукоізоляції «Piharmonic» Моніторинг та облік спожитої і виробленої енергії Можливість підключення до однофазної і трьохфазної мережі Гарантована якість. Розроблений і виготовлений в Німеччині. Повний цикл передпродажного тестування Тривалий термін служби. Гарантія на тепловий насос 1 рік. Гарантія на компресор 10 років Можливість роботи в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, фотоелектричними елементами (photovoltaic) Компактні розміри і ергономічний дизайнПанель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом Автоматичний вибір найбільш економічно вигідного генератора тепла в системі (газовий котел або тепловий насос) Просте проектування, швидкий монтаж і пуск. Немає необхідності працювати з фреоновими контурами Функція опалення, нагріву гарячої води, активного і пасивного охолодження в одному агрегаті вбудований водонагреывач 185 л з нержавіючої сталі Можливість підключення до однофазної і трьохфазної мережі Моніторинг та облік спожитої і виробленої енергії Панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом Можливість віддаленого моніторингу та управління системою через блок дистанційного керування VR900 Надійний спіральний компресор. Гарантія 10 років Вбудований обмежувач пускових струмів
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Максимальна потужність, кВт 11,2
Технологія вода-вода, грунт-вода, повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення flexoCOMPACT exclusive VWF 118/4

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.