Феран Стандарт

від Феран
  • Двері металеві з МДФ накладкою Згідно ДСТУ БВ.2.6-11:2011
  • Стандартні розміри 860х2050 960х2050 (1200х2050) Дверний короб (утеплення Ізовер) 100 мм  спеціалізований сталевий профіль (1,8 мм); - посилена відповідна планка замкових ригелів (5мм); -петлі d-22/100мм на опорному кульці, зовнішнє відкривання 180град. Полотно, мм 84 - сталевий лист 1,8 мм - посилений сталевий каркас з горизонтальними ребрами жорсткості (1,5 мм) - 3 шт. - подвійний контур ПВХ ущільнення 16мм ПВХ утеплення мін. вата «Ізовер», 50 мм Замки та фурнітура Гардіан 10.01 (Росія) Наличник 70мм ПВХ
Виробник Феран
Контактна інформація ТОВ "ФЕРАН", 24312, Вінницька обл., Тростянеций р-н ., с. Будди, вул. Піонерска, 1
Детальна інформація щодо продукту http://feran.ua
Товщина, мм 84
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Феран Стандарт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.