FAKRO FTU-V U3 / 4H-16Ar-4T

від FAKRO
  • Популярна конструкція вікон з завісами посередині висоти вікна, призначене для приміщень з підвищеною вологістю. Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. Підвищена стійкість до вламання - система topSafe.
  • • Популярна конструкція вікон з завісами посередині висоти вікна, призначене для приміщень з підвищеною вологістю. • Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. • Ручка має два положення для мікропровітрювання. • Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180°. • Підвищена стійкість до вламання - система topSafe. • автоматична вентиляційна щілина V40P • енергозберігаючий склопакет U3 • соснова деревина найвищої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиском у вакуумній камері • деревина покрита трьома шарами поліуретану, який утворює міцне та ідеально гладке покриття білого кольору на поверхні рами • призначене для приміщень з періодично підвищеною вологістю повітря (кухня, ванна кімната) • діапазон монтажу 15-90°
Виробник FAKRO
Контактна інформація ТОВ "ФАКРО ЛЬВІВ", 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355 б, тел./факс: (+38032) 297-25-62, E-mail:fakro@fakro.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.fakro.com.ua/...
Матеріал Дерево
Кількість шарів скла 2
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,83

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FAKRO FTU-V U3 / 4H-16Ar-4T

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.