FAKRO DMC-C P2 / 4H-14Ar-33.2T

від FAKRO
  • Вікна для пласких дахів типу С стандартно укомплектовані антивламним склопакетом P2. В випадку розбиття скла, осколки не становлять загрози, оскільки залишаються на плівці. Склопакет P2 з інноваційною та запатентованою системою монтажу купола, ускладнює його демонтаж та збільшує стійкість до вламування.
  • Вікна для пласких дахів типу С стандартно укомплектовані антизламним склопакетом P2. В випадку розбиття скла, уламки не становлять загрози, оскільки залишаються на плівці. Склопакет P2 з інноваційною та запатентованою системою монтажу купола, ускладнює його демонтаж та збільшує стійкість до вламування. Купол виготовлений з міцного полікарбонату. Характеризується високою ударостійкістю та стійкістю до атмосферних чинників таких, як дощ та град. Спеціальне покриття ззовні та зсередини чаші захищає від УФ-випромінювання. Конструкція вікна дозволяє монтувати як внутрішні, так і зовнішні аксесуари. Запатентована система профілів дозволяє монтувати маркізу під куполом світлового тунелю, що захищає її від пошкодження наприклад від сильного вітру. Вікно для плаского даху типу С призначене для дахів з кутом нахилу 0-15⁰. Відчиняється вручну.
Виробник FAKRO
Контактна інформація ТОВ "ФАКРО ЛЬВІВ", 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 355 б, тел./факс: (+38032) 297-25-62, E-mail:fakro@fakro.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.fakro.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 2
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,83

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення FAKRO DMC-C P2 / 4H-14Ar-33.2T

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.