Eurotherm Technology 50 ES

від Eurotherm Technology
  • Бытовые газовые котлы отопления Евротерм ES используют для горения воздух помещения, в котором они установлены (имеют открытую камеру сгорания). Отвод продуктов сгорания производится в дымоход. Приток воздуха и удаление дымовых газов осуществляется естественным образом — за счет разности плотностей.
  • Аппараты отопительные газовые бытовые ххх ES и ххх ESТ предназначены для теплоснабжения индивидуальных жилых домов, квартир и сооружений коммунально-бытового назначения, снабженных системами водяного отопления с принудительной циркуляцией теплоносителя с рабочим давлением воды до 0,3 МПа (3 бар) и максимальной температурой воды на выходе из аппарата до 800С. Аппараты ххх ES и ххх ESТ применяются для нагрева воды в системах водяного отопления. Нагрев воды для системы горячего водоснабжения возможен при использовании внешнего теплообменника. Аппараты ххх ES используют для горения воздух помещения, в котором они установлены (имеют открытую камеру сгорания). Отвод продуктов сгорания производится в дымоход. Приток воздуха и удаление дымовых газов осуществляется естественным образом - за счет разности плотностей. Аппараты снабжены стабилизаторами тяги и имеют систему контроля отвода продуктов сгорания. По классификации «Технических правил для установки газового оборудования DVGW – TRGI 1986/1996» аппараты относятся к типу В11BS.
Виробник Eurotherm Technology
Контактна інформація ТОВ "Євротерм Технолоджі", Київська обл,Києво-Святошинський р-н,с.Софіївська Борщагівка вул.Горького 1 (08131) 093-465-9633
Детальна інформація щодо продукту http://www.eurothermeco.com/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 46,0
Мінімальна потужність, кВт 13,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Eurotherm Technology 50 ES

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.