Entheos GW-16

від Entheos
  • Геотермальний тепловий насос типу грунт/вода призначений для опалення та гарячого водопостачання за допомогою бойлера непрямого нагріву. Для будинку площею до 250м2.
  • Геотермальний тепловий насос типу грунт/вода призначений для опалення та гарячого водопостачання за допомогою бойлера непрямого нагріву. Для будинку площею до 250м2. Характеристики: -ротаційний компресор, - хладагент R410A, - високо єфективні кожухотрубні теплообмінники, - електронне програмоване управління температурою, низький рівень шуму завдяки ефективній шумо/вібро ізоляції, - сталевий корпус що забезпечує найвищій рівень безпеки, молоткова покраска, компактні розміри. Український виробник, надається гарантія 36 місяців. Необхідна довжина грунтового колектору 320 метрів (вертикальні свердловини), або 640метрів (горизонтальне геополе). Термін інсталяції 17 робочіх днів. Можливість вибору кольора. Габарити Д 500мм Ш 500мм В 1400мм. Вага 140 кг. Номінальне споживання 3,9 квт. Рівень шуму <40 dba. Можливість пасивного (без витрат) охолодження в літку.
Виробник Entheos
Контактна інформація 02132, м.Київ, вул. Садова 136а, буд. 2, 380936020096, http://www.entheos.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://www.entheos.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 16,5
Технологія грунт-вода
COP 4,00

Річна економія
Річна економія: 33 700 грн / 28300 кВт·год*
28,8%
71,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Entheos GW-16

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.