Енергозберігаюча вентильована фасадна система SCANROC (Knauf Insulation 032A +) 120 mm

від Scanroc
  • Фасадна система SCANROC - Ефективна система термозахисту житлових будинків. Cистемні компоненти: 1. консоль 2. термоізоляційна прокладка 3. горизонтальний профіль 4. утеплювач Knauf Insulation 032A + Knauf isulation FKD 5. тарільчастий дюбель 6. вертикальний профіль 7. фасадний камінь
  • Енергозберігаюча вентильована фасадна система SCANROC - це вірне рішення для облицювання та утеплення всіх типів будівель! Ключовою особливістю фасадної системи є - постійно активний повітряний канал, розташований між утеплювачем (мінеральною ватою) і високоякісним фасадним каменем, який протягом усього терміну експлуатації підтримує утеплювач в оптимальних характеристиках. Утеплення і фасадна облицювання об'єктів, вирішує комплекс важливих завдань, одним з яких є витрата теплопостачання та енергозберігаючі характеристики. Вентильована фасадна система SCANROC дозволяє істотно зменшити коефіцієнт тепловіддачі, внаслідок чого значно зменшується споживання ресурсів на опалення в холодну пору року і кондиціонування влітку, близько 40%. Фасадна система SCANROC не тільки забезпечить комфорт і економію теплоресурсів, але і задовольнить всі можливі дизайнерські й архітектурні задумки з облицювання будівель.
Детальна інформація щодо продукту http://scanroc.ua/
Виробник Scanroc
Контактна інформація ТОВ "СКАНРОК", м. Київ, вул. Волгоградська 41, 03141, 38044-270-18-08, факс 38044-275-71-72, e-mail: scanroc@scanroc.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,032
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,75

Річна економія
Річна економія: 12 100 грн / 9900 кВт·год*
75,1%
24,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Енергозберігаюча вентильована фасадна система SCANROC (Knauf Insulation 032A +) 120 mm

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.