ENEREN HHP 012

від ENEREN
  • ІНВЕРТОРНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС ПОВІТРЯ-ВОДА З СИСТЕМОЮ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ. Реверсивний тепловий насос преміум класу, з зовнішнім повітряним теплообмінником, що забезпечує зручне розташування внутрішнього та зовнішнього блоків, та дозволяє використовувати його для будинків з будь якою архітектурою. Тепловий насос обладнаний найсучаснішим інверторним спіральним BLDC компресором, якій не тільки має відмінні параметри що до економічності та надійності, але й забезпечує мінімальний рівень шуму та вібрації. Надійний контролер має великі можливості по управлінню тепловим насосом, віддаленому моніторингу його роботи, та може інтегруватись з іншими системами альтернативної енергетики, наприклад, з сонячними фотоелементами або вітрогенераторами. В літку, тепловий насос може використовуватись для одночасного охолодження води в системі кондиціювання та нагріву води для санітарних потреб. Компресор розміщений у внутрішньому блоці для максимальної надійності роботи за будь-яких зовнішніх умов.
  • Корпуси блоків теплових насосів виготовлені з оцинкованої сталі з порошковим епоксидним покриттям, затвердженим при температурі +180 ° С. Тепловий насос HHP має виключно низький рівень шуму, що забезпечує комфортні акустичні умови для людей в процесі його експлуатації. Так наприклад, рівень звукового тиску внутрішнього блоку становить менше 26 ... 29 дБА (10м, Q=2), що досягається використанням малошумного компресора який встановлюється в звукопоглинальний відсік. Зовнішній блок так само має дуже низький рівень шуму завдяки застосуванню спеціальних малошумних вентиляторів і ефективних теплообмінників з великою поверхнею теплообміну. Зовнішній теплообмінник активного типу з малошумними 6-ти полюсними осьовими вентиляторами, забезпечує високу ефективність навіть при відсутності вітру, покращує ККД теплового насоса. Продуктивність вентиляторів автоматично плавно регулюється, додатково знижуючи рівень шуму і підвищуючи енергоефективність. Ефективність роботи теплообмінника безперервно аналізується контролером.
Виробник ENEREN
Контактна інформація ДП "Енергосистеми-Луджер", м. Київ, вул. Глибочицька, 40х, тел.: +38 (044) 205-49-16
Детальна інформація щодо продукту http://www.esludger.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 10,8
Технологія повітря-вода
COP 3,57

Річна економія
Річна економія: 32 300 грн / 27200 кВт·год*
31,5%
68,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ENEREN HHP 012

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.