Eldom ECO 500

від EldomBG
  • Бойлер ECO, 500 л, 2 змійовики, підлоговий, емальований зсередини. стандартний монтаж, вертикальний. Гаряча вода виготовляється або електричним ТЕНом або теплоносієм через сталевий змійовик, або одночасно.    Бойлер оснащений запобіжним клапаном, зворотним клапаном на контурі холодної води, термометром і термостатом для вкл / викл та регулювання температури гарячої води, магнієвим анодом, насосним термостатом.
  • Обсяг води: 500 л Гарантія: 36 міс. Електроживлення: 380 В Потужність: 9000 Вт Тиск в первинному контурі хв. / Макс.: 0.6 МПа Час нагріву ТЕН'ом від 12 до 60 ° С: 3.5 год. Розміри, DxH: 740х1790 мм Вага: 237 кг Площа 1го змійовика: 1.96 м2 Площа 2го змійовика: 1.36 м2 Продуктивність ГВП, DT = 28 ° С: 2107/3569 л / год Діаметр з'єднань: 3/4 "-1" дюйм. Бойлер ECO, 500 л, 2 змійовики, підлоговий, емальований зсередини. стандартний монтаж, вертикальний. Гаряча вода виготовляється або електричним ТЕНом або теплоносієм через сталевий змійовик, або одночасно.    Бойлер оснащений запобіжним клапаном, зворотним клапаном на контурі холодної води, термометром і термостатом для вкл / викл та регулювання температури гарячої води, магнієвим анодом, насосним термостатом.
Виробник EldomBG
Контактна інформація Ромстал Україна 04655, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, буд. 4-А, тел.+38 0444518948, www.romstal.ua, shop@romstal.ua
Детальна інформація щодо продукту http://https/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Eldom ECO 500

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.