Eldom 72352BCS 1000л

від ELDOM
  • Виключна якість продукції ТМ "Eldom" це результат оснащення заводів автоматизованими лініями останнього покоління в замкнутому виробничому циклі. Водонагрівачі цієї продуктової гами призначені для установки на підлозі приміщення.
  • Накопичувачі теплової енергії, буферні ємності Eldom Green Line використовуються для зберігання гарячої води, яка використовується для побутового споживання та опалення. Вони забезпечують збереження необхідної теплової енергії на тривалий період часу. Крім того, буферна ємність Eldom Green Line є раціональним доповненням до системи опалення, тому що організовує її роботу і сприяє рівномірному навантаженні на джерела енергії в ній: сонячні колектори, твердопаливні котли або теплові насоси.
Виробник ELDOM
Контактна інформація Altek, вул. Собінова, 1, м. Дніпро, Україна, 49083, + 38 (056) 732-06-38, http://altek.dp.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua
Товщина, мм 100
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,025

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Eldom 72352BCS 1000л

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.