Edilkamin Termika 28

від Edilkamin
  • Автоматичний пелетний котел.Використовується як для радіаторів опалення (висока температура), так і для опалювальних панелей "теплих підлог" (низька температура). Можливість комбінування в єдиній системі опалення з іншими нагрівальними приладами (газовий котел, соняшна батарея тощо).
  • Відмінні індивідуальні особливості: Сіноптична панель з екраном на передній частині, яка дозволяє контролювати усі робочі фази котлу та налаштування його параметрів. Можливість виробництва гарячої санітарної води (додаткова опція). Дверцята до камери згоряння ізольовані вермікулітом (температурна стійкість до 1100°С). Переваги: Автоматичне запалювання. Вмонтований закритий розширювальний бак. Автоматичний запуск та відключення в запрограмований час (таймер). Об’єм води, яка міститься – 40л. Автоматичне очищення пальника в процесі роботи котлу. Камера згоряння з чавуну та сталі. Автоматичний регулятор горіння. Резервуар для пелет містить 60л. Можливість віддаленого включення та виключення за допомогою мобільного телефону (GSM) (додаткова опція). Вихід димових газів позаду. Подвійні ізольовані дверцята. Автоконтроль в остиглому стані, який дозволяє моментально визначити можливі недоліки. Простота в експлуатації.
Виробник Edilkamin
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 28,0
Мінімальна потужність, кВт 8,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Edilkamin Termika 28

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.