Edilkamin Meg 23

від Edilkamin
  • Компактний пелетний котел. Обладнан робочою синоптичною панеллю, яка дозволяє контролювати усі робочі фази котлу та налштування його параметрів. Котел зроблено зі сталі, внутрішня частина - з чавуна.
  • Котел обладнано т.з. "системою Leonardo" – системой безпеки та регулювання горіння, яка забезпечує оптимальну роботу в будь-яких умовах. Це відбувається завдяки двом датчикам, які вимірюють рівень тиску в камері згоряння та температуру димових газів. Вимірювання та оптимізація цих двох параметрів здійснюється постійно, щоб в режимі реального часу скоректувати можливі несправності в роботі котла. Система автоматично регулює тягу в залежності від характеристик димовой труби (її вигинів, длини, форми, діаметру тощо), та від метеоумов (вітру, вологості, атмосферного тиску, установки в умовах високогір'я тощо), що сприяє безперервному горінню. Крім того, система Leonardo здатна розпізнавати тип пелет та автоматично регулювати їх надходження до камери згоряння для забезпечення необхідного рівня спалювання. Обробка передньої панелі із кераміки пропонується в трьох кольорових варіантах: молочно-білому, бордовому та кремовому. До комплекту входить пульт дистанційного керування, за допомогою якого можно здійснювати ті ж операції, що і за допомогою синоптичної панелі (запускати та відключати котел, задавати автоматичний або мануальний режим). Можливість щоденного/щотижневого програмування включень та виключень. Котел може підключатися до системи опалення разом з іншими джерелами тепла: сонячними батареями або газовим котлом. Вентиляція теплого повітря для обігріву приміщення. Вмонтований набор гідравлічного обладнання, який містить розширювальний бак, циркуляційний насос та клапан надлишкового тиску. Кількість палива, димовідведення та подача повітря на горіння регулюються за допомогою електронної плати керування. Вмонтований з'єднувальний патрубок. Можливість доукомплектації системою видаленого доступу (GPS), яка дозволяє керувати котлом зі смартфону, планшету тощо. Розпалювання пелет здійснюється вмонтованим електричним нагрівачом та втягується до камери згоряння димососом. Можливість підключення гарячого водопостачання за допомогою додаткових аксесуарів.
Виробник Edilkamin
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 23,0
Мінімальна потужність, кВт 6,9
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Edilkamin Meg 23

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.