Edilkamin Idropoint 11

від Edilkamin
  • Компактний пелетний котел. Обладнаний робочою синоптичною панеллю, яка дозволяє контролювати всі робочі фази котлу та налаштування його параметрів. Котел зроблено зі сталі, внутрішня частина - із вогнетривкого матеріалу scamolex (удосконалений аналог вермікуліту).
  • Обробка верху та бічні керамічні профілі пропонуються в трьох варіантах кольору: сірому, бордовому та вершковому. Можливість щоденного/щотижневого програмування включення та виключення. До комплекту входить пульт дистанційного управління, за допомогою якого можно здійснювати ті ж операції, що і за допомогою синоптичної панелі (запускати та відключати котел, задавати автоматичний або мануальний режим). Можливість підключення до димоходу з боку ліворуч, зверху або ззаду. Вмонтований з'єднувальний патрубок. Автоматичний регулятор горіння. Кількість палива, димовідведення та подача повітря на горіння регулюються електронною платою управління. Котел обладнано закритим розширювальним баком високого тиску, клапаном скидання тиску, вмонтованим водяним насосом та вентилятором. Запалювання пелет здійснюється вмонтованим електричним нагрівачом і втягується до камери згоряння димососом.
Виробник Edilkamin
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 11,0
Мінімальна потужність, кВт 3,3
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Edilkamin Idropoint 11

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.