Edilkamin Atlanta 32.8

від Edilkamin
  • Пелетний котел потужностю 32,8 кВт. Використовується як для радіаторів опалення (висока температура), так і для опалювальних панелів "теплих підлог" (низька температура). Можливість комбінування в єдиній системі опалення з іншими нагрівальними приладами (газовий котел, сонячна батарея тощо).
  • Котел обладнано т.з. "системою Leonardo" – системой безпеки та регулювання горіння, яка забезпечує оптимальну роботу в будь-яких умовах. Це відбувається завдяки двом датчикам, які вимірюють рівень тиску в камері згоряння та температуру димових газів. Вимірювання та оптимізація цих двох параметрів здійснюється постійно, щоб в режимі реального часу скоректувати можливі несправності в роботі котла. Система автоматично регулює тягу в залежності від характеристик димовой труби (її вигинів, длини, форми, діаметру тощо), та від метеоумов (вітру, вологості, атмосферного тиску, установки в умовах високогір'я тощо), що сприяє безперервному горінню. Крім того, система Leonardo здатна розпізнавати тип пелет та автоматично регулювати їх надходження до камери згоряння для забезпечення необхідного рівня спалювання. "3C System" – іноваційний керамічний пальник із каталізатором, який дозволяє збільшити температуру горіння, забезпечує високий коефіцієнт корисної дії і значно знижає шкідливі викиди до атмосфери. Вбудований набор для виробництва гарячої санітарної води, яку використовують в ванної та на кухні, а також може підключатися до додаткового зовнішнього паливним резервуаром з ціллю збільшення автономії. Здатність працювати на одному завантаженні до 44 годин та опалювати приміщення до 840 кубічних метрів. Сіноптична панель з екраном на передній частині, яка дозволяє контролювати всі робочі фази котлу та налаштування його параметрів. Дверца до камери згоряння ізольована вермикулітом (температуростійкість до 1100°С). Пульт керування з екраном. Автоматичний запуск та відключення в запрограмований час (таймер). Можливість видаленого включення та виключення за допомогою мобільного телефону (GSM) (додаткова опція). Автоматичне запалювання. Об'єм води, що міститься – 80л. Автоматична очистка пальника в процесі роботи котлу. Автоматичний регулятор горіння. Резервуар для пелет місткістю 100кг. Вихід димових газів ззаду. Автоконтроль в остиглому стані, що дозволяє моментально визначити можливі несправності.
Виробник Edilkamin
Контактна інформація "Тепло для дому" , info.teploroom@gmail.com, +38 (044) 338-98-04, +38 (067) 766-45-80, +38(050) 571-93-00, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 33а, www.mirkaminov.com
Детальна інформація щодо продукту https://mirkaminov.com/...
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 32,3
Мінімальна потужність, кВт 9,7
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Edilkamin Atlanta 32.8

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.