ecoVIT exclusiv VKK 366/4 INT 36 кВт

від Vaillant
  • Опалювальний конденсаційний котел з можливістю приготування гарячої води в комбінації з ємнісним водонагрівачем Моделі потужністю від 23 до 65 кВт Середній за опалювальний сезон ККД 109% Великий об’єм води Модулюючий пальник, діапазон потужності від 20% до 100% Можливість налаштування на часткову потужність для режиму опалення та приготування гарячої води
  • Газовий підлоговий опалювальний котел, який використовує приховану теплоту конденсації Модулюючий пальник, діапазон потужності від 20% до 100% DIA-System (цифрова інформаційно-аналітична система) Вміст NOx в продуктах згоряння <20 мг / кВт · год Середній за опалювальний сезон ККД 109% Підготовлений для підключення ємнісного водонагрівача actoSTOR VIH K 300 Великий об’єм води Опалення і приготування гарячої води (у комбінації з ємнісним водонагрівачем) Може застосовуватись в низькотемпературних системах радіаторного і панельно-променевого опалення Для реконструйованих і споруджуваних житлових будинків і квартир Можливість використання повітря для горіння як з приміщення, так і зовні з використанням всіх систем димарів / повітреводів Vaillant для конденсаційних котлів (використання системи труб Dn 80 PP можливе лише в режимі забору повітря з приміщення) Теплообмінник з нержавіючої сталі зі змієвиковими газоходами, теплообмін по протиточному принципом Система штекерних електричних з'єднань Pro E Датчик мінімального тиску води в системі Система Aqua-Kondens, для використання телоти конденсації при приготуванні гарячої води Пальник з попереднім примусовим змішанням Можливість налаштування на часткову потужність для режиму опалення та приготування гарячої води Електронне запалювання та контроль за процесом горіння
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 36,0
Мінімальна потужність, кВт 10,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ecoVIT exclusiv VKK 366/4 INT 36 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.