Ecotherm ПСБ-С 35 (EPS 100) (100 мм)

від Ecotherm
  • Пінополістирол ПСБ-С теплоізоляція будівель та споруд
  • Пінополістирол ПСБ-С 35 застосовується як тепло-звукоізоляційний матеріал в конструкціях, де є значні навантаження на пінопласт, до таких конструкцій відносяться підлоги в промисловому будівництві, утеплення стін фундаменту, а також пінопласт даної марки застосовується для утеплення труб, холодильних камер, рефрижераторів, виготовлення декоративної та пакувальної продукції.относятся полы в промышленном строительстве, утепление стен фундамента, а также пенопласт данной марки применяется для утепления труб, холодильных камер, рефрижераторов, изготовление декоративной и упаковочной продукции.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ecotherm-est.com/...
Виробник Ecotherm
Контактна інформація ТОВ "Диск -С", 02093, м. Київ, вул. Бориспільска, 27, тел.: +38 (044) 207-53-06, e-mail:info@ecotherm-est.com
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,94

Річна економія
Річна економія: 4 300 грн / 3500 кВт·год*
91,2%
8,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Ecotherm ПСБ-С 35 (EPS 100) (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.