ecoTEC plus VUW INT 306/5-5 25 кВт

від Vaillant
  • Конденсаційний котел з вбудованим приготуванням гарячої води Моделі потужністю 24, 30 и 35 кВт Середній ККД за опалювальний сезон 108% Модулюючий пальник, діапазон потужності від 20% до 100% Дисплей з підсвічуванням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом Економне використання електроенергії. Електрична потужність котла до 80 Вт
  • Газовий настінний конденсаційний опалювальний апарат Модулюючий пальник, діапазон потужності від 20% до 100% Вбудована комунікаційна шина EBUS. Роз'єм для діагностики котла доступний з фронтальної частини котла. Середній за опалювальний сезон ККД 108% Електронна система змішування газ-повітря. Автоматичний підбір оптимальної пропорції для зниження витрати газу. Зміст NОx в продуктах згоряння <20 мг / кВ * год Максимальний робочий тиск в контурі опалення 3 бар, в контурі ГВП до 10 бар Первинний теплообмінник з високоякісної нержавіючої сталі. Вбудований пластинчастий теплообмінник для приготування гарячої води Економічне використання електроенергії. Електрична потужність котла до 80 Вт Зручний для обслуговування дизайн. Можливість доступу до котла з фронтальної сторони. Дисплей з підсвічуванням і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Вбудований насос з частотним регулюванням для системи опалення, автоматичний, запобіжний клапан, відведення конденсату з апарату і системи димоходів через вбудований сифон, вбудований розширювальний бак 10л. Пріоритетний перемикаючий клапан Електронний датчик тиску. Датчик протоку. Електронне запалювання та контроль за процесом горіння. Комплект для переобладнання котла на зріджений газ. Захист від заклинювання насоса і пріоритетного переключаючого клапана при їх простою більше 23 год Програмна функція «помічник установки» для простої установки параметрів при першому пуску
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 25,0
Мінімальна потужність, кВт 7,5
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ecoTEC plus VUW INT 306/5-5 25 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.