ecoTEC plus VU OE 466/4-5 H 46,4 кВт

від Vaillant
  • Опалювальний конденсаційний котел з можливістю приготування гарячої води в комбінації з ємнісним водонагрівачем. Моделі потужністю 47 та 65 кВт Середній ККД за опалювальний сезон 109% Модулюючий пальник, діапазон потужності від 28% до 100% Ідеальний для створення компактних дахових котелень Конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі
  • Газовий настінний опалювальний апарат, що використовує приховану теплоту конденсації Вбудована комунікаційна шина EBUS Опалення і приготування гарячої води (у комбінації з ємнісним водонагрівачем) Aqua-Condens-System - використання теплоти конденсації при роботі з водонагрівачем Можливість використання повітря для горіння як з приміщення, так і зовні Модулюючий пальник, діапазон потужності від 28% до 100% Середній за опалювальний сезон ККД 109% Опалення і приготування гарячої води (у комбінації з ємнісним водонагрівачем) Може застосовуватись в низькотемпературних системах радіаторного і панельно-променевого опалення Для реконструйованих і споруджуваних житлових будинків і квартир Ідеальний для створення компактних дахових котелень Спеціальний димохід дозволяє створювати настінні каскадні установки з декількох котлів і досягати потужності до 195 кВт Вбудований насос системи опалення з частотним регулюванням, автоматичний, запобіжний вентиль, відведення конденсату з апарату і системи димоходів через вбудований сифон Електронний датчик тиску Можливість підключення закритого розширювального бака і шланга для наповнення і зливу знизу апарату Конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі Вентилятор з регульованим числом обертів Пневматичне регулювання коефіцієнта надлишку повітря Пальник з попереднім примусовим змішанням Можливість налаштування на часткову потужність для режиму опалення та приготування гарячої води Електронне запалювання та контроль за процесом горіння
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 46,4
Мінімальна потужність, кВт 13,9
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ecoTEC plus VU OE 466/4-5 H 46,4 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.