ecoCOMPACT VSC 266/4-5 150 27 кВт

від Vaillant
  • Компактний конденсаційний опалювальний котел з вбудованим ємнісним водонагрівачем Моделі потужністю 25 и 30 кВт Накопичувальний водонагрівач 150 л з пошаровим нагрівом Середній за опалювальний сезон ККД 108% (при температурному режимі 40/30 С °) Опалення і приготування гарячої води Електронне запалювання та контроль над процесом горіння
  • Конденсаційний газовий підлоговий опалювальний апарат Вбудований ємнісний водонагрівач Широка модуляція пальника і нова система змішування газ-повітря для економного використання газу. Середній за опалювальний сезон ККД 108% (при температурному режимі 40/30 С °) Низьке споживання електроенергії. Насос з частотним регулюванням Aqua-Сondens-System - використання теплоти конденсації при роботі з водонагрівачем Aqua-Power-Plus - робота котла в режимі підвищеної потужності (на 12%) при приготуванні гарячої води Низькі втрати тепла нагрітого бака. Товщина ізоляції 6 см Система рециркуляції (опція). Для досягнення максимального комфорту ГВП. Захист від легіонелли (опція). Опалення і приготування гарячої води Може застосовуватись в низькотемпературних системах радіаторного і панельно-променевого опалення Для реконструйованих і споруджуваних житлових будинків і квартир Можливість використання повітря для горіння як з приміщення, так і зовні з використанням всіх систем димарів / повітреводів Vaillant для конденсаційних котлів Взаємозамінність поколінь. Габарити і підключення відповідають попереднім поколінням Первинний теплообмінник з нержавіючої сталі. Надійна, перевірена часом конструкція. Більше 3 млн. установок з 2004 року. Вбудований насос системи опалення з частотним керуванням, зворотний клапан на лінії подачі, відведення конденсату з апарату Пальник з автоматичним регулюванням співвідношення газ - повітря. Електронний датчик тиску води в системі Можливість налаштування на часткову потужність для режиму опалення Електронне запалювання та контроль над процесом горіння Накопичувальний водонагрівач 150 л з пошаровим нагрівом. Вбудоване управління водонагрівачем Триходовий клапан, запобіжний клапан, розширювальний бак 15 л. Вбудована комунікаційна шина EBUS
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 27,0
Мінімальна потужність, кВт 8,1
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення ecoCOMPACT VSC 266/4-5 150 27 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.