E-ITN 30

від APATOR METRA
  • E-ITN 30 - це сучасний електронний пристрій з радіомодулем, призначений для поквартирного обліку тепла на основі розподілу витрат на опалення в будинках з вертикальною і горизонтальною розводкою системи опалення з можливістю дистанційного зчитування показань.
  • Зчитування показань з розподільників E-ITN 30, завдяки інтегрованому радіопередавачу, проводиться дистанційно по радіоканалу. Крім того, одночасно зі збором даних з розподільників є можливість зчитувати показання з лічильників ГВП та ХВП APATOR METRA з радіомодулем E-RM. Зчитування даних може бути зроблено за допомогою мобільного приймального блоку (без використання поверхових і будинкових концентраторів) або централізованою системою збору свідчень CRS-40 стаціонарно встановленого в будівлі.
Виробник APATOR METRA
Контактна інформація ТОВ "Пластика", ТМ Misto energy, м.Київ, вул.Дегтярівська , 25 А, лит. Г, оф. 201
Детальна інформація щодо продукту http://smartheat.mistoenergy.com.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення E-ITN 30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.