Двері ТермоПлюс SOPER H184

від ТермоПлюс
  • Двері вхідні, металеві, протиударні ТЕРМОПЛЮС. Затишок та тепло в Ваших оселях надають високий рівень тепло- та шумоізоляції, що гарантують товщина полотна та два контури ущільнення та наповнювач - мінеральна вата. Безпеку Вашого дома гарантують два замка з бронєнакладками: верхній сувальдний та нижній циліндровий. Дизайн підкреслить індивідуальність: зовнішнє та внутрішнє оздоблення – декоративні МДФ панелі, ламіновані ПВХ плівкою.
  • Розміри дверних блоків: 860 х 2040 мм, 960 х 2040 мм, 1200 х 2040 мм, можливо виготовлення дверей під індивідуальні розміри. Дверна коробка монтажна глибина 125мм. Полотно товщина 85мм. Цільногнутий лист металу із замкнутим контуром з четвертю, лист металу товщиною 1,5 мм, порошкове покриття металу ; Петлі: дві сталеві петлі з підшипником. . Антизрізи з петлевого боку: 2шт на одностулкових, 4шт на двостулкових. Заповнення полотна/рами: мінеральна вата. Зовнішнє/ Внутрішнє оздоблення: МДФ панель 16 мм, ламінована ПВХ плівкою для квартир, або плівкою Vinorit для будинків, котеджів. Декор :два коліра плівки та декор з нержавіючої сталі. Лиштва 80мм входить в комплект. Ущільнювачі: два контури на рамі та на створці. Замки: верхній KALE 257 сейфовий, нижній KALE 252 циліндровий, серцевина KALE. Ручка на розетці, вічко панорамне 160*. Додаткові опції: нержавіючий поріг, ламінований торець, обшивка рами. Фурнітура в комплекті колір на вибір: золото, срібло,бронза.
Виробник ТермоПлюс
Контактна інформація "ТермоПлюс" місто Чернівці, вул.Чкалова,буд.21-б, тел.095-203-00-23, тел.097-077-82-77
Детальна інформація щодо продукту http://termo-plus.com.ua/
Товщина, мм 85
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Двері ТермоПлюс SOPER H184

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.