Двері STRAJ PROOF Standard

від Страж
  • Вхідні двері серії PROOF призначені для використання в будинках. Зроблені з високоякісних матеріалів та мають різні види комплектацій з використанням замків відомих мірових брендів. Ціна відрізняється залежно від моделі та комплектації. Детальнише можно дізнатись на сайті http://www.straj.ua/page/proof
  • Особливістю конструкції є використання спеціалізованого сталевого листа з покриттям ПВХ "Vinorit", який виготовлений на основі оцинкованого плоского прокату, товщиною 1,2 мм., При покритті цинка товщиною 230 г. / кв.м. Ламінований сталевий лист виготовляється компанією Страж методом каширування на автоматизованої лінії європейського виробництва. Процес відбувається під впливом тиску, температури і термохимический реакції. В результаті покриття володіє високими експлуатаційними властивостями. Вхідні двері серії PROOF стійкі до перепадів температур, агресивних кліматичних впливів і ультрафіолетовим променям. У конструкції дверного полотна передбачений термоміст, що перешкоджає появі конденсату, при різниці температур. Богатий дізайн дає змогу кожному покупцю знайти свою модель. Надійні вхідні двері серії PROOF стануть гарантом комфорту та безпеки вашого будинку.
Виробник Страж
Контактна інформація ТОВ "ТМ СТРАЖ", Олександрівська дорога, будинок 12, с. Фонтанка, Комінтернівський район, Одеська обл, 67571, тел.: +380-800-500-905
Детальна інформація щодо продукту http://www.straj.ua
Товщина, мм 80
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Двері STRAJ PROOF Standard

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.