Двері Steelguard Monolith

від Steelguard
  • Двері вхідні, металеві, протиударні ТМ STEELGUARD. Бездоганний рівень тепло- та шумоізоляції забезпечують два контури ущільнення та наповнювач - кам'яна вата. Безпеку Вашого дома гарантують два замка: верхній циліндровий та нижній циліндровий. Зовнішнє та внутрішнє оздоблення - фарбований метал, завдяки чому є можливість встановлювати ці двері в часному будинку (на вулицю).
  • Розмір: 880 х 2050, 960 х 2050 Метал полотна: холоднокатана сталь 1,5 мм Метал рами: холоднокатана сталь 1,8 мм Захисні кишені для обох замків товщиною 1,5 мм Захисні пластини з зовнішнього боку в районі обох замків товщиною 1,5 мм Накладка на поріг з нержавіючої сталі Товщина полотна: 102 мм Глибина рами: 155 мм Заповнення полотна: кам'яна вата Заповнення рами: мінеральна вата Зовнішнє/внутрішнє оздоблення: сталь Склопакет: 2 камери (3 скла); скло тоноване, з дзеркальним напиленням, кована решітка (колір бронза) Петлі: металеві з підшипником, 3 шт. Протизнімні штирі з петлевого боку: 2 шт. Ущільнювачі: два контури Основний замок: циліндровий Додатковий замок: циліндровий Фурнітура в комплекті
Контактна інформація ТОВ "Гуд-Стафф", м. Київ, пр. Перемоги, 67, корпус D. Тел.: +38 (097)(063)(095)787-18-18
Детальна інформація щодо продукту https://dooroom.ua/...
Товщина, мм 99
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Двері Steelguard Monolith

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.