Drazice NADO 750 v2

від Drazice
  • NADO v2 Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного нагрівача фланцевого ТРК і одним теплообмінником площею 1,5 м2 для підключення додаткової системи опалення (напр., «SOLAR»). У стандартному виконанні фланець заглушений. Штуцер G6 / 4 "можна використовувати для монтажу електричного нагрівача TJ G 6/4". Бак містить внутрішні емальований резервуар об'ємом 140 літрів.
  • Акумулюючі баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна топка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел. Баки серії NADO служать для збереження тепла в системі опалення і дозволяють нагрівати або підігрівати технічну воду у внутрішній ємності. Включення акумулюючого баку в систему опалення з котлом на твердому паливі забезпечує оптимальний режим роботи котла при сприятливій температурі. Перевага полягає головним чином в періоді оптимального режиму (тобто максимальної ефективності), коли надмірне незатребуване тепло акумулюється в баку. Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені зі сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня баків покрита захисною фарбою. Баки виробляються об'ємом 500, 750 і 1000 літрів. Окремі версії також оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками, площею 1,5 м2 кожен, і оглядовим отвором з внутрішнім діаметром 182 мм з можливістю установки в ньому вбудованого електричного нагрівача TPK. Тип NADO надає можливість прямого нагріву технічної води (ГТВ) у внутрішній емальованої ємності або її підігріву для наступного водонагрівача. Підключення з котлом в більшості випадків дозволяє безпосереднє нагрівання ГТВ у внутрішній ємності до необхідної температури, навпаки, підключення до сонячних колекторів або теплового насосу тільки підігріває ГТВ. і необхідно підключити ще один, наприклад, електричний нагрівач, який нагріє воду до необхідної температури або встановити в акумулюючому баку додатковий електричний нагрів, який дозволяє електричний нагрівальний елемент TJ 6/4 "або нагрівальний фланець TPK.
Виробник Drazice
Контактна інформація ТОВ "ТеплоФормат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту http://drazice.org.ua/...
Товщина, мм 100
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,050

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Drazice NADO 750 v2

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.