Донори

E5P: Східноєвропейське Партнерство у сфері енергоефективності та довкілля

E5P – це багатосторонній донорський фонд на суму 180 млн. євро, керований ЄБРР, який було ініційовано під час головування Швеції у Європейському Союзі в 2009 році з метою сприяння інвестиціям в енергоефективні та екологічні проекти в країнах Східного Партнерства загалом та України зокрема. Фонд надає можливість отримати міжнародну фінансову підтримку з боку об'єднаних внесків групи донорів разом з кредитами МФУ (Міжнародних Фінансових Установ). У фонді Е5Р акумулюються фінансові внески з боку Європейського Союзу (найбільші внески) та таких країн як: Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція, Україна та США. E5P підтримує програму IQ energyу розмірі 15 млн. євро для фінансування грантів, що направлені на заохочення інвестицій в житловому секторі, а також передбачає фінансування технічної допомоги для реалізації програми. 

 

Розвиток співпраці з Україною

На додаток до внесків у E5P, Швеція надає безпосередню підтримку реалізації програми IQ energy в рівній частці з E5P.

  

 

Європейський Союз

Європейський Союз надає підтримку Програмі IQ energy за допомогою внесків у багатосторонній донорський фонд E5P. Внесок Європейського Союзу підтримує амбітну програму реформ в Україні, яка здійснюється у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

 

   Федеральне Міністерство фінансів Австрії (BMF)

Федеральне міністерство фінансів Австрії надає підтримку ЄБРР в розробці програмних інструментів, які використовуються при реалізації програм ЄБРР з фінансування сталого енергетичного розвитку.

 

Партнери

Logo RBA