Doleta 10 / 4i-20Ar-4-20Ar-4i

від Веранда
  • Вікно: Дерево; Система Doleta 10; Сосна зі стиками; Склопакет: 4XN-20Ar-4-20Ar-4XN; дистанційна рамка SWS RAL9023; Фурнітура: GU, сховані петлі.
  • Ми працюємо у верхньому сегменті приватного будівництва і надаємо своїм клієнтам послуги з виготовлення, монтажу та сервісному обслуговуванню високоякісних дерев'яних, дерево-алюмінієвих вікон, а також вхідних і розсувних дверей, стоїчно-ригельних фасадних систем, зимових садів і багатьох інших систем скління зі складною геометрією. Виконання: вікно системи Doleta 10 Виробник: фабрика «DOLETA», Литва Матеріал: Латвійська сосна, чотирьохшаровий брус 102х102мм, деревина імпрегнована, ґрунтована і пофарбована в один колір, вологість в межах 12% (+/- 2%). Обробка: використовуються матеріали (просочення, ґрунт, лак) - акрилові на водній основі виробництва концерну «SIKKENS» (Німеччина), гарантують захист від грибка, синяви і цвілі, згідно з європейськими нормами DIN EN 68800 Тип скління: склопакети 52мм з полірованого float-скла фірми "SAINT GOBAIN" з напиленням платиною, двокамерні, енергоефективні, із наповненням аргоном, виготовляються в аргонових камерах, що гарантує наявність аргону; дистанційна планка тепла пластмасова SWISSPACER (Швейцарія). Фурнітура: фурнітура виробництва фірми "GU" (Німеччина), з регулюванням без зняття стулки, а також з протизламними грибоподібними цапфами. Ручки на вікнах (Німеччина). Ущільнювачі: два контури ущільнення (Німеччина), з повітряними камерами служать для герметизації пазів між стулками і рамою вікна, а також підвищення тепло і шумоізоляції. Коефіцієнт шумоізоляції: 34DB (DIN EN 20140
Контактна інформація ТзОВ "Веранда. Львів", моб.тел.+380938099938 salon.veranda.lviv@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.doleta.lt/...
Матеріал Дерево
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,99

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Doleta 10 / 4i-20Ar-4-20Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.