Добрий пінопласт ПСБ-С-35 EPS 150 (200 мм)

від Eurobud
  • Плити пінополістирольні самозатухаючі «Добрий пінопласт ПСБ-С-35» виготовляються виключно з іноземної сировини на сучасному європейському обладнанні. Пінопласт виготовлений методом спінювання гранул полістиролу, формування у блоки, нарізки на плити і призначений для термоізоляції в системах, де утеплювач переносить високі механічні навантаження (витримує міцність на стиск при 10%-вій лінійній деформації, не менше 150 кПа, границя міцності при згині, не менше 200 кПа) типові для всіх типів та систем утеплення дахів, підлог (крім промислових) і підземних частин будинку. Бічна кромка пінополістирольних плит може виготовлятись рівною і фрезерованою (дає можливість укладати плити за технологією «шип-паз»).
  • Густина, 23.0 кг/м3 Міцність на стиск при 10%лінійній деформації, кПА, не менше 150 Границя міцності при згині, кПА, не менше 200 Теплопровідність у сухому стані при температурі(25 +/- 5%)С, Вт/(м*К), не більше 0.035 Водопоглинання за 24 год.,% по об"єму не більше 2 Вологість плит, відвантажуваних споживачеві, % не більше 12 Термін ефективної експлуатації, років, не менше 50 Група горючості Г1
Детальна інформація щодо продукту http://eurobud.ua/...
Виробник Eurobud
Контактна інформація ТзОВ "Євробуд Вест Трейд", (03249) 4-29-41; ivan.korol@eurobud.ua; 80100 м. Червоноград Львівська обл., вул. Львівська, 52, www.eurobud.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,035
Товщина, мм 200
R, м²К/Вт 5,71

Річна економія
Річна економія: 4 900 грн / 4000 кВт·год*
89,9%
10,1%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Добрий пінопласт ПСБ-С-35 EPS 150 (200 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.